Puikus Kuzminskas neišgelbėjo AEK nuo nesėkmės atkrintamųjų starte

Mindaugas Kuzminskas (AEK nuotr.)

Mindaugas Kuzminskas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, tačiau jo vedama Atėnų AEK pirmose Graikijos krepšinio lygos atkrintamųjų rungtynėse nusileido Pirėjo „Olympiacos“ ekipai.

Lietuvio vedama Atėnų komanda laikėsi du kėlinukus, po kurių dar turėjo minimalų pranašumą. Tačiau aukštesnę pavarą po pertraukos įjungusi Eurolygos komanda varžovams nepaliko vilčių – 92:75 .

AEK klube kurį laiką nebuvo mokami atlyginimai ir krepšininkai gerą mėnesį neturėjo pilnaverčių treniruočių. Dėl šios priežasties atkrintamosiose Atėnų komandos gretose nebuvo ir trumpai Kauno „Žalgiriui“ šiame sezone atstovavusio Austino Hollinso.

Kuzminskas ant parketo praleido 29 minutes ir surinko 24 taškus (6/8 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), sugriebė 4 kamuolius ir išdalino 2 rezultatyvius perdavimus. Jam geriausiai talkino Dimitrios Agravanis – 15 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai.

Nugalėtojams Nikola Milutinovas pelnė 18, Alecas Petersas – 16, Nigelis Williamsas-Gossas – 11 taškų.

Pirėjo publikos rungtynės nesudomino – jas arenoje stebėjo tik apie 300 žiūrovų. Ketvirtfinalio serijoje žaidžiama iki dviejų pergalių. Antrosios rungtynės Atėnuose bus žaidžiamos šeštadienį.