Progų kupinose rungtynėse „Barcelona“ 3:0 nugalėjo „Real“

Progų kupinose rungtynėse „Barcelona“ 3:0 nugalėjo „Real“. Twitter nuotr.

Jungtinėse Amerikos Valstijose vykusiose Ispanijos grandų rungtynėse žiūrovai išvydo atvirą futbolą su daugybe progą ir trimis įmuštais įvarčiais. „Barcelona“ šventė pergalę 3:0.

Pirmasis rungtynių įvartis buvo pelnytas po puikaus Ousmane‘o Dembele smūgio 15 rungtynių minutę.

19 rungtynių minutę Vinicius turėjo progą išlyginti rezultatą nuo vienuolikos metrų žymos, tačiau brazilui nepavyko realizuoti baudinio.

Abi komandos turėjo ne vieną gerą progą pelnyti įvarčius, tačiau likę du buvo pasiekti pačioje rungtynių pabaigoje.

85 minutę rezultatą galingu smūgiu iš už baudos aikštelės padvigubino Ferminas Lopezas.

Pirmą pridėjo laiko minutę tašką susitikime padėjo Ferranas Torresas.

„Barcelona“ komanda artėjančiame sezone gins Ispanijos čempionės titulą. Xavi vadovaujami katalonai čempionatą pradės rugpjūčio 13 dieną rungtynėmis išvykoje su „Getafe“.

Madrido „Real“ liko sužaisti dar vienerias draugiškas rungtynes, o Ispanijos čempionate jie pradės rugpjūčio 12 dieną akistata su „Athletic“ futbolininkais.