Produktyvus Valančiūnas, nesustabdomas Zionas ir užtikrinta „Pelicans“ pergalė Detroite

PelicansNBA X nuotr.

Sėkmingą sezono atkarpą pratęsė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“.

Savo pozicijas kovoje dėl atkrintamųjų stiprinantys „Pelicans“ Detroite 114:101 nugalėjo vietos „Pistons“, kurie ir toliau išlieka blogiausia NBA sezono komanda.

Ziono Williamsono vedami Naujojo Orleano krepšininkai, kurie mažiausiai 2 savaites turės verstis be Brandono Ingramo, jau pirmajame kėlinuke pasiuntė šeimininkus į nokdauną. 19-os taškų persvarą susikūrę svečiai neprisileido Detroito komandos iki pat rungtynių pabaigos.

Valančiūnas žaidė sau pastaruoju metu įprastas 20 minučių, per kurias surinko 13 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), sugriebė 6 kamuolius ir prasižengė 5 kartus.

Neįmenama mįsle varžovams tapo Zionas Williamsonas. Aukštaūgis suvertė 36 taškus (13/14 dvit., 10/14baud.), atkovojo 7 kamuolius ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

CJ McCollumas nugalėtojams surinko 23 taškus ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus. Naji Marshallas pridėjo 14 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Detroito komandoje dėl įvairių negalavimų nerungtyniavo net 4 starto penketo žaidėjai – Cade’as Cunninghamas, Jalenas Durenas, Isaiah Stewartas ir Ausaras Thompsonas. Taip pat nerungtyniavo ir pirmas nuo suolo kylantis Simone Fontecchio.

Šeštą iš eilės mača pralaimėjusiems „Pistons“Chimezie Metu ir Malachi Flynnas surinko po 17 taškų, Jadenas Ivey pridėjo 16, o Jameso Wisemano sąskaitoje – 15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Pelicans“ laimėjo 8-ias iš paskutinių 10 rungtynių. Už juos geresnę seriją fiksuoja tik Bostono „Celtics“ ir Hiustono „Rockets“, pasiekę po 9-ias pergales. Valančiūno komanda pagal pergales susilygino su ketvirtą vietą vakaruose užimančiais Los Andželo „Cippers“ krepšininkais.