Prisiminimais apie olimpiadą pasidalinęs Juškevičius: „Išskirtinis renginys“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Adas Juškevičius (Wolves nuotr.)

LKL TV šįkart lygos aistruoliams pateikia interviu su Alytaus „Wolves“ krepšininku Adu Juškevičiumi.

Kalbėdamas apie pirmuosius krepšinio prisiminimus, 34-erių gynėjas išskyrė vaikystę, kuomet iš arti stebėjo Kauno „Žalgirio“ rungtynes legendinėje Kauno sporto halėje.

„Eidavau į halę valyti per rungtynes parketą. Atsimenu, tuo metu žaidė Tanoka Beardas, Sabonis, Štombergas ar Timinskas, tai man labai įsiminė. Bet su tėčiu dar nebuvau nuėjęs į rungtynes, pirmosios buvo, kuomet ėjau valyti salės“, – prisiminimais dalinosi žaidėjas.

Paprašytas įvardinti vieną žaidėją, kurio norėtų savo komandoje, Juškevičius nedvejodamas išskyrė ilgametį savo bendražygį iš tos pačios kartos.

„Pasikviesčiau vieną geriausių savo draugų nuo pat vaikystės – Vytenį Lipkevičių. Mes užaugome kartu, abu esame iš Kauno rajono, panašios istorijos“, – teigė Juškevičius.

2016-ieji lietuviui buvo ypatingi – kartu su nacionaline rinktine jis dalyvavo Rio olimpinėse žaidynėse. Nors Lietuva tuomet krito turnyro ketvirtfinalyje ir nepasiekė kovos dėl medalių, įsimintini įvykiai vyko ne tik krepšinio aikštelėje.

„Išskirtinis renginys vien dėl tų niuansų, kad eini į valgyklą valgyti su geriausiais pasaulio sportininkais. Buvo toks momentas, kuomet ėjome valgyti vakarienės, o balkone Usainas Boltas švenčia aukso medalius. Viskas vyksta šalia, eina geriausi tenisininkai, krepšininkai, dar kažkas. Vien tas faktas, kad visi geriausi pasaulio atletai surinkti vienoje vietoje, padaro išskirtinių prisiminimų“, – į atmintį įsirėžusią patirtį Brazilijoje nupasakojo Juškevičius.

Šaltinis: LKL

Pasidalinti