Prireiks lemiamų rungtynių: dominavusi „Oly“ nušlavė katalonus

Eurolygos nuotr.

Pirėjo „Olympiacos“ su trenksmu atsitiesė po pralaimėjimo antradienį ir nušlavę varžovus grąžino seriją lemiamoms rungtynėms į Barseloną.

Antro kėlinuko pradžioje svečius į nokdauną pasiuntę Georgijaus Bartzoko auklėtiniai pasiekė triuškinančią pergalę – 92:58.

Ignas Brazdeikis rungtynėms registruotas nebuvo, o Rokas Jokubaitis dalyvavo 0:17 antro kėlinuko pradžioje pralaimėtoje atkarpoje.

Katalonai po smūgio nebeatsigavo ir „Olympiacos“ vis didino savo persvarą. Ketvirtas kėlinukas, kurio viduryje skirtumas pasiekė 34 taškus, tebuvo formalumas.

Graikai dominavo po krepšiais – atkovojo 47 kamuolius, prieš „Barcos“ 31, o antraisiais šansais suvertė 15 taškų.

„Barcelona“ rungtynėse suklydo tiek pat kartų, kiek atliko rezultatyvių perdavimų – po 12.

Net 6 „Oly“ žaidėjai surinko dviženklį naudingumą, kai pas ispanus tai padarė vienintelis Janas Vesely.

Rokas Jokubaitis ant parketo praleido 12 minučių ir surinko 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit.), 2 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 1 naudingumo balą.

Jo komandoje tik Jabari Parkeris surinko dviženklį taškų skaičių – 10. Janas Vesely pridėjo 9 taškus ir 12 naudingumo balų.

Graikijos komandoje išsiskyrė Shaquielle McKissicas – 21 taškas, 6 sugriebti kamuoliai ir 28 naudingumo balai. Moustapha Fallas pridėjo 12, Isaiah Canaanas ir Nigelis Williamas-Gossas – po 11, Filipas Petruševas – 10, o Nikola Milutinovas įmetė 8 taškus ir sugriebė 11 kamuolių.

Penktosios serijos rungtynės Barselonoje bus žaidžiamos gegužės 8 dieną, trečiadienį.