Priešpaskutinėse Europos čempionato repeticijose – anglų pergalė ir vokiečių lygiosios

Trentas Alexanderis-Arnoldas ir Jamesas Maddisonas (Scanpix nuotr.)

Į Europos čempionatą pamažu žengiančios Anglijos ir Vokietijos rinktinės priešpaskutinėse kontrolinėse rungtynėse fiksavo skirtingus rezultatus.

Garetho Southgate’o vadovaujama Anglijos rinktinė pirmadienio vakarą 3:0 nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkus.

Visus tris įvarčius anglai mušė antrajame kėlinyje. 60-ą minutę pirmą sykį su Anglijos rinktinės marškinėliais pasižymėjo „Chelsea“ jaunoji žvaigždė Cole’as Palmeris, realizavęs 11 m baudinį, o besibaigiant rungtynėms, 85-ą ir 89-ą minutėmis, paskutinius smūgius atitinkamai sudavė Trentas Alexanderis-Arnoldas ir Harry Kane’as.

Miuncheno „Bayern“ puolėjui tai buvo 63 įvartis atstovaujant Anglijos rinktinei, o sulig juo Kane’as aplenkė legendinį brazilą Ronaldo, savo rinktinei mušusį 62 įvarčius.

Prieš Europos čempionatą anglai sužais dar vienerias kontrolines rungtynes su Islandijos futbolininkais.

Vokietijoje vyksiančio Europos čempionato grupių etape Southgate’o auklėtiniai susitiks su Danijos, Serbijos ir Slovėnijos futbolininkais.

Ne taip sėkmingai priešpaskutinis testas susiklostė Vokietijos rinktinei – Juliano Nagelsmanno vadovaujama komanda namuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Ukrainos futbolininkais.

Rungtynėse Europos čempionato šeimininkai atliko net 27 smūgius, tačiau tik 5 iš jų skriejo į vartų plotą, o įvarčiu nevirto nė vienas jų.

Vokiečiai birželio 7 d. draugiškam mačui dar susitiks su graikais, o Europos čempionato grupių etape jų lauks Vengrijos, Škotijos ir Šveicarijos rinktinės.

Tuo metu ukrainiečiai E grupėje kausis su Belgijos, Rumunijos ir Slovakijos nacionalinėmis komandomis.