Prieš „Žalgirį“ debiutavęs ir katalonus ant kojų pakėlęs Jakučionis: „Nerealu“

Kasparas Jakučionis (Barca Basket nuotr.)

Talentingasis „Barcelona“ ekipos lietuvis Kasparas Jakučionis penktadienį prieš „Žalgirį“ pelnė pirmuosius savo Eurolygos taškus ir kone visą „Palau Blaugrana“ areną pakėlė ant kojų.

Iki akistatos su kauniečiais 17-metis Eurolygoje nebuvo išbėgęs į aikštelę, o prieš „Žalgirį“ ne tik sulaukė debiuto, bet ir pelnė savo pirmuosius taškus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje išbėgęs Jakučionis po „pick and roll“ su Janu Vesely susikūrė erdvės ir užtikrintai smeigė dvitaškį šalia trijų taškų linijos.

„Ačiū labai, – po žurnalistų sveikinimų džiaugėsi Jakučionis. – Atmosfera „Palau“ arenoje buvo neįtikėtina, „Barcos“ fanai yra nerealūs. Mėgavausi kiekviena akimirka, buvo nerealu.“

Po nesėkmingo starto 0:13 „Žalgiris“ antrajame kėlinyje sugebėjo pasivyti varžovus (35:35), tačiau po pertraukos „Barca“ pradėjo krautis pranašumą ir galiausiai iškovojo užtikrintą pergalę.

„Iki pertraukos buvo sudėtinga, tačiau po to pagerinome visą žaidimą: gynybą, fiziškumą, taip pat geriau bėgome į greitą puolimą, o tai ir atnešė mums pergalę“, – rungtynes komentavo Jakučionis.

Jakučionis taip pat pakomentavo ir „Barcos“ sugrįžimą į formą po prasto gruodžio, kai komanda buvo pralaimėjusi 7 iš 10 rungtynių.

„Atmosfera komandoje dabar tikrai gera. Manau, kad komanda vėl yra laiminga ir mėgaujasi žaidimu, tačiau turime toliau sunkiai dirbti ir nesustoti tobulėti.

Dabar esame iškovoję 5 pergales, tačiau laukia 4 išvykos mačai iš eilės. Džiugu, kad šią atkarpą pasitiksime geromis nuotaikomis, tačiau negalime užmigti ir toliau tęsti ką pradėję“, – kalbėjo Lietuvos talentas.

Galiausiai 17-metis pasidalijo patarimais kitiems „Barcos“ akademijos auklėtiniams, svajojantiems apie debiutus Eurolygoje.

„Reikia labai sunkiai dirbti ir mokytis pačių mažiausių detalių iš geriausių. Iš kiekvienos duodamos progos reikia išspausti maksimumą ir nenustoti tobulėti.“