Prieš Valančiūną ir „Pelicans“ – efektingas Jokičiaus trigubas dublis

Jonas Valančiūnas ir Nikola Jokičius (Scanpix nuotr.)

Jonui Valančiūnui nepavyko supančioti Nikola Jokičiaus, o Naujojo Orleano „Pelicans“ patyrė pirmą pralaimėjimą po dviejų pergalių iš eilės.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Willie Greeno vadovaujama „Pelicans“ ekipa 113:125 išvykoje krito prieš Denverio „Nuggets“.

Valančiūnas aikštelėje praleido 26 minutes, per kurias pelnė 17 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Čempionų titulą ginantys „Nuggets“ laimėjo tris pirmus kėlinukus, o ketvirtojo pradžioje pasiekė rekordinį 22 taškų pranašumą – 103:81.

Nesustabdomai „Nuggets“ gretose žaidė serbas Nikola Jokičius – centras surinko 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo 10 Jokičiaus trigubas dublis prieš „Pelicans“ komandą.

„Nuggets“ centras taip pat stebino įspūdingais perdavimais ir dėjimais.

Jam puikiai talkino po 20 taškų surinkę Jamalas Murray (9 rez. perd.) ir Michaelas Porteris (10 atk. kam.).

Valančiūno komandos nuo nesėkmės neišgelbėjo ir Ziono Williamsono 30 taškų, 6 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.