Prieš startą Europoje „TransINVEST“ dukart gelbėjosi nuo pralaimėjimo

Henrique Sarmengue Devensas (TransINVEST nuotr.)

„TOPsport A lygoje“ šeštadienį įvyko įdomus susitikimas tarp Vilniaus rajono „TransINVEST“ bei Marijampolės „Sūduvos“. 23-iajame ture komandos žaidė rezultatyviai – 2:2 (0:1).

Rungtynėse pirmieji pasižymėjo svečiai. 38-ąją minutę standartinės padėties metu „TransINVEST“ gretose debiutavusio vartininko Stefano Čupičiaus atmuštą kamuolį į vartus iš arti nukreipė Tautvydas Burdzilauskas.

Antrame kėlinyje šeimininkai žaidė gerokai aktyviau: 62-ąją minutę kitas debiutantas Carlosas Eduardo baudos aikštelėje surado Henrique Devensą, kuris savo šansą išnaudojo. Tiesa, po poros minučių Dariušo Stankevičiaus perdavimą įvarčiu pavertė Henry Uzochukwu.

Vilniaus rajono ekipos strategas Aurimas Tamaliūnas į kovą po keitimo metė debiutantą brazilą Guilherme Piresą, be to, po beveik trijų mėnesių į rikiuotę sugrįžo Gustas Jarusevičius.

„TransINVEST“ žaidė labai aktyviai bei rezultatą išlygino – 90-ąją minutę po Igno Kaškelevičiaus perdavimo iš dešiniojo krašto pasižymėjo Devensas, kuris su 11 įvarčių tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju. Vilniaus rajono komanda grėsmingai atakavo, bet pergalės neišplėšė.

A lygos debiutantams tai buvo paskutinis mačas prieš startą antrajame Konferencijų lygos atrankos etape.