Prieš išvyką į Kauną – triuškinanti PAO pergalė ir puikus Grigonis

Marius Grigonis (Scanpix nuotr.)

Penktadienį su Kauno „Žalgiriu“ į kovą stosianti Atėnų „Panathinaikos“ ekipa dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo solidžia pergale.

Trečiadienio vakarą Ergino Atamano auklėtiniai 79:62 namuose sutriuškino Milano „Emporio Armani“ krepšininkus.

Namų arenoje „Panathinaikos“ yra iškovojusi penkias pergales paeiliui.

Antrą kėlinį graikai pasitiko pirmaudami 21:16, o jį laimėję 23:12 įgijo dviženklę persvarą, kurią laikė iki pat mačo pabaigos. 9 iš 62 taškų italai surinko per paskutines pusantros pusantros minutės, kai mačo baigtis buvo aiški.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Grigonis per 32 minutes pelnė 15 taškų (4/4 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

12 taškų ir 7 atkovotus kamuolius surinko centras Mathias Lessort’as, tiek pat taškų pridėjo ir Juancho Hernangomezas.

„Emporio Armani“ komandoje 16 taškų pelnę Shabazzas Napieras, 11 pridėjo po Achilo sausgyslės traumos atsigaunantis Nikola Mirotičius.

15 pergalių per 24 mačus iškovojusi PAO šiuo metu dalijasi 3-5 vietas. Penktadienį Grigonio komanda dvigubą savaitę uždarys akistata su „Žalgiriu“, kuris pasiekė dar solidesnę pergalę 96:70 nupūsdamas Stambulo „Anadolu Efes“.