Prieš išvyką į Kauną – triuškinanti ALBA nesėkmė namuose

Euroleague X nuotr.

Berlyno ALBA tragiškai sužaidė trečią kėlinuką ir 67:94 nusileido be Igno Brazdeikio rungtyniavusiai Pirėjo „Olympiakos“ ekipai.

Georgios Bartzokas rungtynėse naudojo 10 žaidėjų rotaciją, kurioje vietos neatsirado Ignui Brazdeikiui bei Filipui Petruševui.

Po pertraukos aukštesnę pavarą įjungusi Graikijos komanda spurtavo 16:2 ir padėjo pamatus užtikrintai pergalei.

Šeimininkai nesusitvarkė su „Oly“ aukštaūgiais – Alecas Petersas įmetė 23 taškus (7/7 dvit., 2/4 trit.), sugriebė 7 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus, o Moustapha Fallas pelnė 12 taškų (4/4 dvit.) ir atkovojo 6 kamuolius ir sukrapštė 25 naudingumo balus.

Puikiai žaidimui dirigavo Thomasas Walkupas. Buvęs žalgirietis išdalino net 9 rezultatyvius perdavimus, pridėjo po 4 taškus ir perimtus kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

Pirmoje rungtynių pusėje Vokietijos komanda pataikė net 9 tritaškius iš 16 (56,3 proc.) ir tai jiems leido išeiti ilsėtis pirmaujant – 43:40.

ALBA komandai Mattas Thomasas surinko 15 taškų (3/7 trit.), Matteo Spagnolo – 11, o Sterlingas Brownas – 10 taškų.

Vokietijos komanda pirmąjį turnyro ratą baigė iškovojusi 3 pergales, o „Olympiakos“ – 10.

Prieš rungtynes „Mercedes-Benz“ arenoje buvo pagerbtas ilgametis ALBA komandos vedlys Luke’as Sikma.

Antrąjį Eurolygos ratą ALBA pradės rungtynėmis su „Žalgiriu“. Mačas Kaune įvyks sausio 2 d. „Olympiakos“ namuose priims Milano „Emporio Armani“.