Prieš buvusią komandą siautęs Sabonis tapo „Kings“ visų laikų rekordininku

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domanto Sabonio vedama Sakramento „Kings“ ekipa grįžo į pergalių kelią, o pats lietuvis pagerino komandos visų laikų rekordą.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Mike‘o Browno auklėtiniai 133:122 nugalėjo Indianos „Pacers“ krepšininkus.

Šiame mače Sabonis pagerino „Kings“ komandos visų laikų rekordą surinkdamas 30 dvigubą dublį iš eilės. Prieš tai ilgiausios serijos savininkas buvo Oscaras Robertsonas, 1961 m. gruodį – 1962 m. sausį dublius rinkęs 29 rungtynėse iš eilės.

Lietuvis prieš buvusią savo komandą pelnė 25 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Kitas į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes nepatekęs „Kings“ lyderis De‘Aaronas Foxas pridėjo 25 taškus ir perėmė 6 kamuolius.

57 proc. tikslumu mėčiusi „Kings“ trečiajame kėlinyje buvo susikrovusi 18 taškų persvarą, tačiau „Pacers“ prieš ketvirčio pabaigą atsilikimą sušvelnino iki 11 – 88:99. Visgi paskutiniame kėlinyje Indianos ekipa arčiau nei per 7 taškus nepriartėjo ir Sakramento ekipa šventė pergalę.

Nuo to laiko, kai beveik prieš dvejus metus (2022 m. vasario 8 d.) „Kings“ ir „Pacers“ apsikeitė Saboniu ir Tyrese‘u Haliburtonu, Sakramento ekipa laimėjo 3 iš 5 tarpusavio susitikimų.

„Pacers“ šiąnakt vertėsi be susitraumavusio starto penketo centro Myleso Turnerio, kuris vidutiniškai renka 17 taškų ir 6,9 atkovoto kamuolio.

Indianos komandoje geriausiai pasirodė Bennedictas Mathurinas, pelnęs 31 tašką, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

Iš Toronto „Raptors“ neseniai persikėlęs Pascalis Siakamas finišavo su 22 taškais ir 6 atkovotais kamuoliais.