Prieš akistatą su „Žalgiriu“ – „Bayern“ pergalė prieš debiutanto temptą „Partizan“

Bayern - Partizan (Scanpix nuotr.)

Penktadienį į kovą su Kauno „Žalgiriu“ stosianti Miuncheno „Bayern“ ekipa dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo pergale.

Trečiadienį Pablo Laso auklėtiniai namuose 94:85 patiesė naujoko temptus Belgrado „Partizan“ krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai ir komandos ilgąją pertrauką pasitiko permetusios 50 taškų ribą – „Bayern“ po dviejų kėlinių pirmavo 53:51.

Trečiąjį kėlinį vokiečiai pradėjo atkarpa 12:2, tačiau tuomet 8:0 spurtavo ir Željko Obradovičiaus auklėtiniai. Ketvirtajame kėlinyje serbus už apykaklės tempė 14 taškų sumetęs Bruno Caboclo, tačiau likus kiek daugiau nei minutei iki mačo pabaigos ir „Bayern“ pirmaujant 86:85, Laso komanda rungtynes užbaigė atkarpa 8:0 ir iškovojo pergalę.

Pirmąsias savo rungtynes „Partizan“ ekipoje sužaidęs ir Eurolygoje debiutavęs Caboclo finišavo su 19 taškų (3/3 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), 2 atkovotais kamuoliais, 2 blokais ir 23 naudingumo balais.

Tuo metu „Bayern“ komandoje išsiskyrė 21 tašką, 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 23 naudingumo balus surinkęs Carsenas Edwardsas. Sylvainas Francisco pridėjo 17 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, centras Devinas Bookeris finišavo su dvigubu dubliu – 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Bayern“ ir „Partizan“ po trečiadienio rungtynių turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų balansą su „Žalgiriu“ – 3-5. Būtent maču su Kauno komanda Laso ekipa užbaigs dvigubą Eurolygos savaitę, „Partizan“ laukia akistata su kitu Vokietijos klubu Berlyno ALBA.