Priekinę „Lietkabelio“ liniją sustiprino aukštaūgis iš Juodkalnijos

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Alenas Hadžigebovičius

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tęsia artėjančio sezono komplektaciją – komandos priekinę liniją sustiprino Alenas Hadžibegovičius. Su 24-erių žaidėju sudaryta sutartis vieneriems metams.

2,07 m ūgio juodkalnietis praėjusį sezoną praleido Zielionos Guros „Zastal“ klube, kur Lenkijos pirmenybėse fiksavo 14,8 tšk., 7,8 atk. kam. (6-as lygoje), 1,5 rez. perd. ir 16,8 naud. bal. vidurkius.

Pasibaigus sezonui Hadžibegovičius trumpai rungtyniavo Dohos „Al Sadd“ ekipoje ir iškovojo Kataro Emyro taurę. Su tuo pačiu klubu 2022 m. yra laimėjęs Kataro pirmenybes.

Per savo karjerą sunkusis krašto puolėjas taip pat yra žaidęs „Podgoricos“ (Juodkalnija ir Adrijos antra lyga), Cetinės „Lovcen“ (Juodkalnija), Maskvos „Runa Basket“ (Rusija), Gifu „Swoops“ (Japonija), Chauro „Al Khor“ (Kataras) klubuose.

Katare kadaise žengęs savo pirmuosius karjeros žingsnius „7bet-Lietkabelio“ naujokas gegužę buvo pristatytas kaip naujasis Kataro vyrų krepšinio rinktinės narys, su tikslu padėti pasiruošti 2027 m. FIBA Pasaulio Taurės turnyrui, kuris vyks būtent Katare.

Pasidalinti