Prie „Tottenham“ ir „Man United“ lygiųjų prisidėjo ir Werneris

Timo Werneris (Scanpix nuotr.)

Centrinėse „Premier“ lygos savaitgalio rungtynėse „Manchester United“ ir „Tottenham“ futbolininkai išsiskirstė taikiai.

Sekmadienį Eriko Ten Hago ir Ange’o Postecoglou auklėtiniai sužaidė lygiosiomis 2:2.

„Man United“ dvikovoje pirmavo du kartus. Jau trečią minutę komandą į priekį išvedė Rasmusas Hojlundas, vėliau tą padarė Marcusas Rashfordas, kuriam 40-ą min. rezultatyvų perdavimą išrašė tas pats danas.

Visgi pirmajame kėlinyje „Tottenham“ rezultatą lygino Richarlisonas, o antro pradžioje tą padarė Rodrigo Bentancuras.

Pastarajam rezultatyvų perdavimą atliko pirmąjį mačą Londono ekipoje sužaidęs vokietis Timo Werneris.

Įdomu, jog „Manchester United“ dar niekad „Premier“ lygoje nėra pralaimėjusi rungtynių, kai antrą kėlinį pasitikdavo pirmaudama. Tokių mačų iš viso buvo 316, iš kurių laimėti 292, o likę 24 sužaisti lygiosiomis.

„Man United“ pergalė buvo labai reikalinga ir europinių ambicijų kontekste. Po lygiųjų takoskyra tarp 5 vietą užimančios „Totttenham“ ekipos išlieka 8 taškai.