Prie titulo „Real“ priartinusiam Fernandezui – pravirkti privertusios ovacijos

Rudy Fernandezas (Scanpix nuotr.)

Chuso Mateo vadovaujama Madrido „Real“ ekipa dėjo tvirtą žingsnį link Ispanijos čempionato titulo, o labiausiai prie to prisidėjo 39-erių veteranas Rudy Fernandezas.

Pirmadienio vakarą karališkasis klubas namuose 79:63 nugalėjo Mursijos UCAM ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-0.

Lemiamu tapti galintis trečiasis komandų mačas vyks trečiadienio vakarą UCAM komandos arenoje.

Žinodami, jog pirmadienio rungtynės galėjo būti paskutinės Ispanijos sostinėje, „Real“ gerbėjai nusprendė įspūdingu būdu išlydėti Fernandezą, kuris po Paryžiaus olimpinių žaidynių baigs karjerą.

Likus kelioms minutėms iki mačo pabaigos visa „WiZink Centre“ arena pakilo iš savo vietų ir Fernandezą išlydėjo gausiomis ovacijomis.

„Real“ fanai ištisai stovėjo ir plojo beveik 9 minutes. Ovacijos nesustojo net ir Fernandezui prisėdus ant suolo, o tai legendinį Ispanijos rinktinės krepšininką privertė išridenti ir kelias ašaras.

Pats Fernandezas stipriai prisidėjo prie pergalės – su 14 taškų jis buvo rezultatyviausias rungtynėse, taip pat atkovojo 6 kamuolius.

13 taškų nugalėtojams pelnė Džananas Musa, po 9 pridėjo Facundo Campazzo, Guerschonas Yabusele ir Mario Hezonja.

UCAM ekipoje 13 taškų ir 5 atkovotus kamuolius surinko Dustinas Sleva, Rodionas Kurucas pridėjo 11 taškų.