Prie suolo emocijų šou surengęs Jasikevičius: „Klaidų kaina – milžiniška“

Šarūnas Jasikevičius (Fenerbahce X nuotr.)

Dramą Monake su Stambulo „Fenerbahče“ pralaimėjęs Šarūnas Jasikevičius akcentavo didelę klaidų kainą ir komandinio darbo trūkumą.

Penktadienio vakarą 49-erių specialisto iš Lietuvos vadovaujama „Fenerbahče“ rungtynių pabaigoje dramatiškai 88:93 krito prieš „Monaco“.

Po Donato Motiejūno kompanijos pergalės rezultatas serijoje iki trijų pergalių tapo lygus – 1-1. Artėjantys du mačai bus žaidžiami Stambule.

„Sveikinimai „Monaco“ ir Sašai (Obradovičiui). Neteisingai pradėjome rungtynes, nesupratome, su kokiu fiziškumu ir aistra į aikštelę žengs rezultatą išlyginti norintys „Monaco“. Po pirmo kėlinio patys tapome fiziškesni ir reikalai pradėjo gerėti. Pataikėme daug tritaškių, kurie palaikė mūsų gyvybę pirmoje mačo pusėje.

Trečias kėlinys vėl buvo puikus, varžovams leidome pelnyti tik 11 taškų. Bet ketvirto kėlinio pradžioje visiškai sugriuvome gynyboje, varžovams leidome susikurti daug laisvų metimų. Nuo tada rezultatas buvo aiškus“, – mačą analizavo Jasikevičius.

Ketvirtą kėlinį „Fenerbahče“ pradėjo pirmaudama 9 taškais (74:65), tačiau tuomet „Monaco“ spurtavo 12:1 ir vėl veržėsi į priekį.

„Didžiųjų mačų kontekste pastoviai kalbame apie tą patį. Čia viską lemia detalės. 1 atkovotas kamuolys, 1 bloga pražanga… Klaidų kaina čia – milžiniška. Mūsų fanai negali pelnyti taško ar apsiginti. Tai turi daryti 5 žmonės aikštelėje“, – teigė Šaras.

Rungtynių atomazgoje daug dėmesio sulaukė ir pats lietuvis, kai arbitrai Motiejūnui neužfiksavo pražangos prieš Nigelą Hayesą-Davisą. Jasikevičius po šio epizodo visiškai pašėlo bei užsidirbo techninę pražangą.