Prie legendų prisijungęs Sabonis surinko trigubą dublį, o „Kings“ triuškino Toronte

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis po ilgesnės pertraukos vėl sublizgėjo trigubu dubliu, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ komanda pasiekė triuškinančią pergalę išvykoje.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Mike’o Browno krepšininkai 123:89 nugalėjo Toronto „Raptors“ ekipą.

Jau žengiant į paskutinį kėlinį „Kings“ turėjo 34 taškų pranašumą, o per ketvirtąjį šis pranašumas nė kiek nesumažėjo. Daugiausiai Sakramento ekipa pirmavo 38 taškais

Sabonis aikštelėje praleido 28 minutes, per kurias surinko 13 taškų, 17 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Lietuviui tai buvo 24 trigubas dublis šiame sezone. Antrą vietą daugiausiai jų surinkusių krepšininkų sąraše užima Nikola Jokičius, kurį lietuvis lenkia trimis trigubais dubliais.

Sabonis bent dvigubą dublį renka jau 51 rungtynėse iš eilės, o pagal šį rodiklį šiąnakt pasivijo tokias NBA legendas kaip Kareemas Abdul-Jabbaras ir Mosesas Malone’as. 51 dvigubas dublis iš eilės – 14 ilgiausia serija NBA istorijoje.

„Gaila, bet taip yra. Jis yra vaikščiojanti trigubų dublių mašina. „Gaila“ sakau dėl to, kad tokie pasiekimai turėtų būti stipriai švenčiami ir nušviečiami. Kai nepavyksta surinkti trigubo dublio, vis tiek visada būna dvigubas dublis. Jis visada surenka kažkurį ir dėl to turėtų būti įtraukiamas į diskusiją dėl MVP titulo“, – po pergalės kalbėjo Brownas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias su 20 taškų, 4 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais buvo De’Aaronas Foxas. Malikas Monkas pridėjo 17 taškų.

„Raptors“ ekipoje labiausiai išsiskyrė Gary Trentas, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius.

„Kings“ Vakarų konferencijoje užima 6 vietą, tiek pat pergalių – 40 – turi ir Dalaso „Mavericks“.

Toronto komanda Rytuose yra 12 ir turi mažai šansų pasiekti įkrintamąsias.