„Premier“ lygos sugrįžime – „Liverpool“ pergalė ir Salah dublis

Mohamedas Salah (Scanpix nuotr.)

Po rinktinių pertraukos sugrįžusioje Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai Liverpulio derbyje 2:0 pranoko „Everton“ futbolininkus.

Nuo 37 minutės ir antros Ashley Youngo geltonos kortelės „Liverpool“ turėjo vieno žaidėjo pranašumą, tačiau juo pasinaudoti sugebėjo tik 75-ą min., kai 11 m baudinį realizavo Mohamedas Salah.

Jau pridėto laiko pabaigoje egiptietis įsirašė dublį, o jam rezultatyvų perdavimą išrašė Darwinas Nunezas.

Tai buvo jau 13 iš eilės „Liverpool“ namų rungtynės, kuomet Salah pasižymėjo įvarčiu arba rezultatyviu perdavimu. Šis rekordas priklauso Alanui Sheareriui, mušusiam ar asistavusiam 18 lygos namų rungtynių paeiliui.

Savo ruožtu Kloppo vartininkas Alissonas 2023 m. „Premier“ lygoje „sausus“ vartus yra išsaugojęs 12 kartų. Tai – geriausias rezultatas lygoje.

„Liverpool“ ekipai tai buvo pirma pergalė lygoje po dukart iš eilės išbarstytų taškų. Prieš tai Kloppo kariauna 1:2 krito prieš „Tottenham“ ir lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Brighton“.