„Premier“ lygos lyderių akistatoje „Arsenal“ įveikė „Liverpool“

Arsenal - Liverpool (Scanpix nuotr.)

„Premier“ lygos lyderių akistatoje Mikelio Artetos vadovaujama Londono „Arsenal“ 3:1 sudorojo „Liverpool“ futbolininkus.

Į priekį šeimininkai išsiveržė jau 14-ą min., kai pasižymėjo Bukayo Saka, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje įvartį į savo vartus pasiuntė vidurio gynėjas Gabrielis.

Visgi įpusėjus antrajam kėliniui „Arsenal“ pranašumą atstatė brazilas Gabrielis Martinelli, o tašką mače padėjo jį 74-ą min. pakeitęs Leandro Trossardas, pasižymėjęs 92-ą min.

Šį sezoną Anglijos turnyruose „Liverpool“ patyrė tik du pralaimėjimus ir abu jie įvyko Šiaurės Londone. Pirmasis pralaimėjimas buvo patirtas prieš „Tottenham“.

Po pastarosios nesėkmės „Liverpool“ gali užleisti pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje, jeigu „Man City“ laimės abejas atsargoje turimas rungtynes.

Tuo metu „Arsenal“, pirmą kartą laimėjusi du „Premier“ lygos mačus prieš „Liverpool“ iš eilės, lentelėje yra antra. Iš ten ją išstumti gali tik tas pats „Man City“.