„Premier“ lygos klasika: iki 100-osios minutė atsilikinėjęs „Chelsea“ įveikė „Man United“

Cole'as Palmeris (Scanpix nuotr.)

„Premier“ lygos klasikoje tarp Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“ ekipų užfiksuota neįtikėtina drama su įspūdinga atomazga.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos grandų rungtynėse „Chelsea“ namuose paskutinėmis akimirkomis „Man United“ nugalėjo 4:3, nors dar 100-ąją minutę atsilikinėjo 2:3.

Jau po pirmųjų 20 minučių ir kapitono Conoro Gallagherio bei Cole’o Palmerio įvarčių „Chelsea“ pirmavo 2:0, tačiau dar pirmajame kėlinyje rezultatą lygino Alejandro Garnacho ir Bruno Fernandesas.

Įpusėjus antrajam kėliniui veržtis į priekį eilė atėjo „Man United“ futbolininkams, o tuo 67-ą min. pasirūpino dublį įforminęs klubo talentas iš Argentinos Garnacho.

Nors „Chelsea“ savų žiūrovų akivaizdoje stengėsi lyginti rezultatą, Mauricio Pochettino auklėtinių atakos realesnių grėsmių Andre Onanos vartams nesukėlė. Antrajame kėlinyje teisėjas pridėjo net 8 minutes, o „Chelsea“ galiausiai pavyko pralaužti varžovų gynybą.

Prie to stipriai prisidėjo „Man United“ krašto gynėjas Diogo Dalotas, neišlaikęs pusiausvyros, baudos aikštelėje parvertęs varžovą ir taip į savo komandos vartus uždirbęs 11 m baudinį, kurį užtikrintai realizavo Palmeris.

Iš „Manchester City“ vasarą persikėlusiam jaunuoliui buvo negana. 100-ąją minutę rezultatą lyginęs Palmeris jį savo komandos naudai persvėrė iškart po to, kai po Enzo Fernandezo perdavimo nuo kampinio gairelės kamuolys rikošetu nuo Scotto McTominay įskriejo į „Man United“ vartus.

Iš viso Palmeris šį sezoną „Premier“ lygoje yra pasižymėjęs 16 įvarčių. Lygiai pusė iš jų krito po 11 m baudinių. Daugiau įvarčių už jį – 18 – yra pelnęs tik Erlingas Haalandas.

Po šio pralaimėjimo „Man United“ stipriai susimažino viltis pavyti 5 pozicijoje esantį ir į UEFA turnyrus pretenduojantį „Tottenham“ klubą, nuo kurio Eriko Ten Hago auklėtiniai dabar atsilieka 9 taškais.

„Chelsea“ vos su 43 taškais per 29 rungtynes yra dešimtas.