„Premier“ lygoje – išsiderinusios „Man United“ nesėkmė ir Salah rekordas

Mohamedas Salah (Scanpix nuotr.)

Po rinktinių pertraukos sugrįžusioje Anglijos „Premier“ lygoje taškus dar kartą išbarstė „Manchester United“ komanda.

Šeštadienio vakarą Eriko Ten Hago auklėtiniai 1:3 namuose turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą.

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Danny Welbeckas, Pascalis Grossas ir Joao Pedro. 73-ią minutę „Man United“ ekipai paguodos įvartį pelnė antrajame kėlinyje Casemiro pakeitęs Hannibalas Mejbri.

„Man United“ ekipai tai buvo pirmas pralaimėjimas „Old Trafford“ stadione po 31 rungtynių iš eilės.

Savo ruožtu „Brighton“ tapo pirma „didžiajam šešetui“ nepriskiriama komanda, prieš „Man United“ laimėjusia 4 „Premier“ lygos rungtynes iš eilės.

Kur kas sėkmingiau šeštadienis susiklostė „Liverpool“ ekipai, kuri panaikino įvarčio deficitą ir 3:1 pranoko „Wolves“ futbolininkus.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Cody Gakpo, Andrew Robertsonas, o per pridėtą laiką tašką rungtynėse padėjo kamuolį į savo vartus pasiuntęs Hugo Bueno. Jeigu paskutinis rezultatyvus smūgis nebūtų užfiksuotas kaip įvartis į savo vartus, egiptietis Mohamedas Salah rungtynėse būtų atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, jų egiptietis 2023 metais jau turi 12 – daugiausiai per visas 5 didžiąsias Europos lygas.

Šeštadienį jis atliko 63-ią rezultatyvų perdavimą „Premier“ lygoje ir tapo daugiausiai jų priskirsčiusiu Afrikos futbolininku čempionato istorijoje. Prieš tai rekordas priklausė Riyadui Mahrezui (62).

Vienintele „Premier“ lygoje taškų dar neišbarsčiusia komanda išlieka „Manchester City“. Titulą ginantys Pepo Guardiolos auklėtiniai 3:1 išvykoje įveikė „West Ham“ ekipą.