„Premier“ lygoje – fantastiškas įvartis ir „Chelsea“ bei „Tottenham“ nesėkmės

Julio Enciso (Scanpix nuotr.)

Franko Lampardo vadovaujama Londono „Chelsea“ ekipa pelnė pirmą įvartį po ketverių rungtynių pertraukos, tačiau tai jų nuo blogo rezultato neišgelbėjo.

Šeštadienio vakarą vykusioje „Premier“ lygos dvikovoje „Chelsea“ namuose 1:2 nusileido „Brighton“ futbolininkams.

Į priekį Londono ekipa po Conoro Gallagherio smūgio ir rikošeto išsiveržė į priekį jau 13 minutę. Visgi pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos rezultatą išlygino Danny Welbeckas.

Lemiamą smūgį „Chelsea“ sugėrė 69-ą minutę, kuomet įspūdingu tolimu šūviu į viršutinį vartų kampą Kepa Arrizabalagą nuginklavo 19-metis paragvajietis Julio Enciso.

Prieš šį sezoną „Brighton“ prieš „Chelsea“ nebuvo laimėjusi nė vienerių „Premier“ lygos rungtynių, tačiau šiemet tai padarė abu kartus.

„Chelsea“ taškus išbarstė jau penktose „Premier“ lygos rungtynėse iš eilės. Lampardo auklėtiniai išlieka 11 lentelės vietoje.

Taškus penktadienį išbarstė ir kita Londono ekipa „Tottenham“, 2:3 nusileidusi „Brentford“ futbolininkams.

Šeimininkų gretose įvarčius pelnė Heung-min Sonas bei Arnautas Danjuma, „Brentford“ ekipoje rezultatą lygino Matias Vina, o antro kėlinio pradžioje jį kuriam laikui persvėrė Dominicas Solanke.

Pergalę paskutinėmis pridėto laiko minutėmis iškovojo menkomis „Tottenham“ pajėgomis baudos aikštelėje pasinaudojęs Dango Ouattara.

Taškus iššvaisčiusi Londono ekipa išlieka penktoje turnyrinės lentelės vietoje.