„Premier“ lygoje – 5 „Arsenal“ įvarčiai ir minimali „Man Utd“ pergalė

Londono Arsenal (Arsenal Twitter nuotr.)

Anglijos „Premier“ lygoje pergales pasiekė favoritai.

Čempionate lyderiaujantis Londono „Arsenal“ namuose 5:0 (1:0) nepasigailėjo Notingamo „Forest“.

Po šio mačo „kanonieriai“ sugrįžo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje. Mikelio Artetos auklėtiniai po 12 turų yra surinkę 31 tašką, o „Manchester City“ – 29.

Pirmojo įvarčio mače laukti ilgai nereikėjo – 5 minutę pasižymėjo Gabrielis Martinelli. Pirmoji pusė ir baigėsi rezultatu 1:0, tačiau po pertraukos pasipylė tikra fiesta.

49 ir 52 minutę varžovus nuginklavo Reissas Nelsonas. Jis į aikštę pakilo pirmoje pusėje, kai traumą patyrė Bukayo Saka.

57 minutę pasižymėjo Thomas Partey, o 78 minutę šventę užbaigė Martino Odegaardo įvartis.

Aštuntą mačą iš eilės taškus renka „Manchester United“ ekipa, kuri namuose 1:0 (1:0) palaužė Londono „West Ham“.

Vienintelį susitikimo įvartį 38 minutę puikiu smūgiu galva pelnė Marcusas Rashfordas.

Po pykčių su komandos vyriausiuoju treneriu į rikiuotę šeimininkų gretose sugrįžo Cristiano Ronaldo. Jis aikštėje išbuvo visas 90 minučių.

„Man Utd“ per 12 rungtynių surinko 23 taškus ir žengia 5 vietoje. „West Ham“ per 13 mačų sukaupė 14 taškų ir rikiuojasi 13 pozicijoje.