Prapliupo: Grigonis „Anadolu Efes“ užvertė tritaškiais, o PAO laimėjo

Marius Grigonis (Scanpix nuotr.)

Marius Grigonis dvigubos Eurolygos savaitės starte primėtė rekordinį skaičių tritaškių, o jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ekipa iškovojo dar vieną pergalę.

Antradienį Ergino Atamano vadovaujama Graikijos komanda namuose 83:76 įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

Įspūdingas rungtynes sužaidęs Grigonis pataikė net 7 tritaškius iš 9 bandymų ir vienu pagerino karjeros rekordą. Iki šiol daugiausiai tritaškių – 6 – jis buvo pataikęs 2020 m. atstovaudamas „Žalgiriui“ prieš pačią „Panathinaikos“.

Visus 7 tritaškius dar iki ketvirto kėlinio sumetęs Grigonis buvo rezultatyviausias mače – 24 taškai, 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 1 perimtas kamuolys ir 28 naudingumo balai.

Labai arti jis buvo ir rezultatyvumo rekordo – 25 taškų, pasiektų tame pačiame 2020/2021 m. sezone prieš Vilerbano ASVEL.

„Panathinaikos“ 14 taškų pridėjo Kendrickas Nunnas ir Dinos Mitoglou.

„Anadolu Efes“, kuri praeitą savaitę po 4 pratęsimų nusileido „Real“, 16 taškų pelnė Rodrigue Beaubois, Tiboras Pleissas pelnė 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

10 pergalę per pastarąsias 11 rungtynių visuose turnyruose iškovojusi PAO šią savaitę dar susitiks su „Monaco“ krepšininkais, „Anadolu Efes“ susikaus su Bolonijos „Virtus“.