Prakeiksmą nutraukusios anglės – pasaulio čempionato finale

Anglijos moterų futbolo rinktinė (Scanpix nuotr.)

Anglijos futbolo moterų rinktinė turės progą pirmą kartą tapti pasaulio čempione.

Pasaulio čempionato pusfinalyje Sarinos Wiegman auklėtinės 3:1 palaužė turnyro šeimininkes australes.

36-ąją minutę puikiu smūgiu Ella Toone išvedė Angliją į priekį. 63 min. rezultatą išlygino Australijos futbolo žvaigždė Sam Kerr. Ji pasižymėjo tolimu smūgiu.

Visgi netrukus Anglijos rinktinė vėl pirmavo – 71-ąją minutę po australių klaidos gynyboje įvartį pelnė Lauren Hemp.

Būtent Hemp stipriai prisidėjo prie anglių pergalės įtvirtinimo rungtynių pabaigoje, kai 86-ąją minutę atliko rezultatuvų perdavimą „Arsenal“ atstovei Alessiai Russo.

Prieš tai vykusiuose dviejuose pasaulio čempionatuose anglės krito pusfinaliuose.

Anglijos rinktinė pasaulio čempione sekmadienį vyksiančiame finale gali tapti pirmą kartą. Jos varžovė – taip pat pirmą kartą finale žaisianti Ispanijos nacionalinė komanda.