Potvynių skandinamoje Antalijoje – užsitęsęs Gaubo startas: „Gruntas labai gerai palaistytas“

Vilius Gaubas (Sauliaus Čirbos nuotr.)

Antroji Lietuvos raketė Vilius Gaubas Antalijoje vykstančiame „Futures“ serijos turnyre startavo galinga pergale.

Ketvirtadienį 370-ą vietą ATP reitinge užimantis 18-metis be gailesčio 6:0, 6:3 nugalėjo antro tūkstantuko žaidėją S Mertą Ozdemirą, kuris į turnyrą pateko vardinio kvietimo dėka.

Lietuvis varžovo padavimą laimėjo 5 iš galimų 7 kartų ir pergalę iškovojo per 1 valandą ir 15 minučių.

Gaubo ir Ozdemiro mačas buvo suplanuotas dar antradienį, tačiau dėl intensyvaus lietaus neįvyko nei tada, nei trečiadienį.

Pastarąją savaitę Antalija skęsta potvyniuose, tačiau Gaubas tinklapiui „O, Sportas“ teigė, jog turnyro kortai yra nuošaliau nuo potvynių židinio.

„Visiškai pasilaistęs“, – paklaustas apie grunto būklę geros nuotaikis nestokojo 370-a pasaulio raketė.

Į turnyro aštuntfinalį patekęs Gaubas užsitikrino 1 ATP reitingo tašką, o dėl vietos ketvirtfinalyje susikaus su austro Geraldo Melzerio (ATP-554) ir Jorge Martinezo Martinezo (ATP-652) poros nugalėtoju.