Porzingis baudė savo pirmąją komandą, Mitchello tritaškis išplėšė „Cavs“ pergalę

Kristapas Porzingis (Scanpix nuotr.)

Su Bostono „Celtics“ komandos marškinėliais debiutavęs Kristapas Porzingis baudė savo pirmąją komandą.

Centro iš Latvijos atstovaujama komanda naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį po atkaklios kovos 108:104 pranoko Niujorko „Knicks“ krepšininkus jų pačių namuose.

Rezultatui esant 101:101 ir iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, Porzingis paleido tolimą tritaškį, užkūrusį „Celtics“ pergalei.

Iš viso rungtynėse Porzingis surinko 30 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. „Knicks“ yra pirmoji 218 cm ūgio milžino NBA komanda, latvį pasikvietusi ketvirtuoju šaukimu 2015 m. naujokų biržoje.

Latvis tapo daugiausiai taškų debiutinėse rungtynėse pelniusiu Bostono ekipos žaidėju istorijoje.

Rezultatyviau už centrą žaidė tik Jasonas Tatumas, pelnęs 34 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių.

„Knicks“ gretose rezultatyviausi su 24 taškais buvo Immanuelis Quickley ir RJ Barrettas, pasaulio čempionate JAV rinktinei padėjęs Jalenas Brunsonas rinko 15 taškų.

Pergalę paskutinėmis akimirkomis šiąnakt šventė ir Klivlando „Cavaliers“, išvykoje 114:113 dramatiškai patiesę Bruklino „Nets“.

„Cavs“ pergalę lėmė Donovano Mitchello tritaškis likus 13 sekundžių iki mačo pabaigos, kuomet „Nets“ dar pirmavo 113:111.

Rungtynėse gynėjas surinko 27 taškus – tiek pat, kiek Maxas Strussas, taip pat dar atkovojęs 12 kamuolių.

„Nets“ ekipoje su 36 taškais išsiskyrė Camas Thomasas, Mikalas Bridgesas pridėjo 20.

Nesėkmingai sezoną pradėjo prieš pat jo pradžią be Damiano Lillardo likusi Portlando „Trail Blazers“ ekipa, 111:123 kritusi prieš Los Andželo „Clippers“.

Ketvirtojo kėlinio starte „Clippers“ pranašumas pasiekė beveik 30 taškų ir nors jį „Trail Blazers“ laimėjo 38:24, šansų laimėti Portlando krepšininkai neturėjo.

Los Andželo ekipą į priekį vedė 27 taškus surinkęs Paulas George’as.