Pokyčiai „Kauno Žalgiryje“: atleistas Garastas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
zalgiris.lt nuotr.

Po „Šiaulių“ komandai pralaimėtų 11-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynių „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas ėmėsi pokyčių trenerių štabe ir atsisveikino su Roku Garastu.

2023-ųjų sezono pradžia Lietuvos vicečempionams buvo sunki – komanda nuo pirmoje vietoje esančio „Panevėžio“ atsilikdama jau 11 taškų žengia ketvirtoje pozicijoje.

34-erių strategas „Kauno Žalgiriui“ vadovavo nuo 2020 m. sezono pradžios ir per trejus metus kartu su klubu iškovojo du bronzos ir vieną sidabro medalį Lietuvos čempionate.

„Kauno Žalgiriui“ specialistas dirigavo 113 kartų oficialiose rungtynėse, o jo vadovaujama ekipa iškovojo 55 pergales, 25 kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė 33 pralaimėjimus.

„Kauno Žalgirio“ organizacija dėkoja Garastui už klubui atiduotus metus ir kartu pasiektas pergales bei linki sėkmės tolimesnėje trenerio karjeroje.

Atsisveikinę su ilgamečiu ekipos treneriu Lietuvos vicečempionai komandos vyriausiojo trenerio postą iškart patikėjo legendiniam Lietuvos futbolininkui Mariui Stankevičiui.

Dukart geriausiu Lietuvos metų futbolininku išrinktas ir Lietuvos rinktinėje 65 rungtynes sužaidęs Stankevičius per savo karjerą yra rungtyniavęs tokiose komandose kaip „Sampdoria“, „Lazio“, „Sevilla“ ar „Valencia“, o 2018-aisiais pradėjo trenerio karjerą.

Iš pradžių 41-erių specialistas treniravo „AC Crema“ klubą Italijos žemesnėje lygoje, taip pat dirbo Lietuvos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės trenerių štabe ir vadovavo Lietuvos U-17 ir U-21 rinktinėms.

Artimiausios atsinaujinusio „Kauno Žalgirio“ rungtynės  – jau gegužės 4 d. „Kauno Žalgiris“ Dariaus ir Girėno stadione susitiks su lygos lyderiu „Panevėžiu“.

Pasidalinti