Po Željko nokdauno atsitiesusi Šaro „Fenerbahče“ iškovojo užtikrintą pergalę

Šarūnas Jasikevičius. Fenerbahce beko x nuotr

Pirmajame kėlinyje į nedidelį nokdauną pasiųsta Šarūno Jasikevičiaus Stambulo „Fenerbahče“ atsitiesė ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Antradienį dvigubos Eurolygos savaitės starte 47-erių specialisto iš Lietuvos komanda 91:76 įveikė Belgrado „Partizan“ krepšininkus.

Dar antrojo kėlinio pradžioje serbų pranašumas buvo pasiekęs 17 taškų – 36:19. Visgi pamažu „Fenerbahče“ pradėjo sugrįždinėti ir ketvirto kėlinio starte jau pati turėjo rekordinį 19 taškų pranašumą – 85:66.

Šarui perėmus „Fenerbahče“ vairą komanda iškovojo 10 pergalių ir patyrė tik vieną pralaimėjimą.

Pergalė prieš „Partizan“ turkams leido bent trumpam pakilti į 4 vietą turnyrinėje lentelėje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Tyleris Dorsey, pelnęs 24 taškus (vidurkis iki šio mačo – 9,9 tšk.), atkovojęs kamuolį ir surinkęs 23 naudingumo balus.

15 taškų pridėjo Markas Guduričius, 14 – Nate’as Sestina.

„Partizan“ ekipą į priekį tempė 18 taškų surinkęs Kevinas Punteris, Jamesas Nunnally pridėjo 14.

Šią savaitę „Fenerbahče“ dar susitiks su Miuncheno „Bayern“, Belgrado komanda – su Tel Avivo „Maccabi“.