Po sensacingo pralaimėjimo – portugalų kirčiai FIFA: „Titulą galite iškart atiduoti Argentinai“

Stopkadras

Portugalijos rinktinės veteranas gynėjas Pepe po sensacingo pralaimėjimo pasaulio čempionato ketvirtfinalyje užsipuolė FIFA ir rungtynių arbitrą.

Pasak jo, teisėjauti Portugalijos rinktinės rungtynėms pasaulio čempionato ketvirtfinalyje su Maroku negalėjo būti pasirinktas arbitras iš Argentinos.

„Tai nepriimtina, kad arbitras iš Argentinos teisėjavo mūsų rungtynėms. Nesakau, kad jis yra šališkas, bet antrame kėlinyje mums buvo neleista žaisti futbolo“, – nuogąstavo Pepe.

Gynėjas taip pat kvestionavo ir teisėjo sprendimą skirti tik 8 minutes pridėto laiko.

„FIFA gali tiesiog atiduoti trofėjų Argentinai“, – pareiškė Pepe.

Primename, jog šeštadienį trečiajame pasaulio čempionato ketvirtfinalyje Portugalija Maroko nacionalinei komandai nusileido 1:0.

Vienintelį rungtynių įvartį 42-ą min. pelnė centro puolėjas Youssefas En-Nesyri. Tikslus jo smūgis Maroką padarė pirma Afrikos komanda, patekusia į pasaulio čempionato pusfinalį.