Po Sabonio pasitraukimo iš aikštės – pergalingas „Bulls“ spurtas

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis dar kartą susirinko 6 pražangas, o jį praradusi Sakramento „Kings“ ekipa lemiamomis minutėmis patyrė pralaimėjimą.

Antradienio rytą lietuvio atstovaujama ekipa 109:113 namuose krito prieš Čikagos „Bulls“ krepšininkus.

Likus trims minutėms iki mačo pabaigos Sabonis užsidirbo 6 pražangą ir turėjo palikti aikštelę.

Tuo metu „Kings“ pirmavo 108:102, tačiau per tris minutes sugebėjo pelnyti tik tašką, „Bulls“ sumetė 11 ir iškovojo pergalę.

Iš viso aikštėje Sabonis praleido 32 minutes, per kurias surinko 18 taškų, 21 atkovotą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus.

Dėl pražangų 27-erių centras iš Lietuvos nebaigė jau antro mačo iš eilės.

„Kings“ komandai tai buvo trečias pralaimėjimas per 4 pastarąsias rungtynes.

Rezultatyviau už Sabonį komandoje rungtyniavo savaitę dėl traumos nežaidęs De’Aaronas Foxas, pelnęs 20 taškų ir išdalijęs 10 rezultatyvių perdavimų. Kevinas Huerteris pridėjo 12 taškų.

Nugalėtojų gretose karjeros rungtynes sužaidė Coby White’as, pelnęs 37 taškus, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 5 kamuolius. 33 taškus surinko DeMaras DeRozanas.