Po rekordinio triumfo – Guardiolos padėka Kloppui

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Jurgenas Kloppas ir Pepas Guardiola (Scanpix nuotr.)

„Manchester City“ paskutiniajame „Premier“ lygos ture 3:1 įveikė „West Ham“ futbolininkus ir ketvirtą kartą paeiliui triumfavo turnyre.

Mančesterio komanda, vedama Pepo Guardiolos Anglijos lygos nugalėtojais tapo šeštą kartą per paskutinius 7 metus. Tik 2019-2020 sezone trofėjų iš jų nugvelbti sugebėjo „Liverpool“.

Postą paliekančiam Liverpulio ekipos strategui Jurgenui Kloppui po pergalingo paskutinio mačo daug gražių žodžių skyrė Guardiola.

„Labai jo pasiilgsiu. Jurgenas tapo tikrai svarbia mano gyvenimo dalimi. Jis pakėlė mane, kaip trenerį, į kitą lygį. Mes nepaprastai vienas kitą gerbiame.

Jis buvo svarbiausias varžovas ir labai mums padėjo tapti geresniais. Taip ir neradau būdų bausti jo vadovaujamą komandą, kaip kad kitas. Prieš jį visada būdavo kovoti be galo sunku.

Esu įsitikinęs, kad jo palikimą, keldamas mus į aukštesnį lygį, tęs Mikelis Arteta. Kloppas padarė „Liverpool“ žinomą visame pasaulyje, o fanams atnešė pasididžiavimo komanda jausmą.

Ne tik titulai viską lemia. Yra tokių asmenybių, kurie vienoje vietoje lieka amžinai. Jurgenas amžiams liks dalimi Liverpulio.“

Kitame sezone „Liverpool“ komandos vairą perims dabartinis Roterdamo „Feyenord“ styrategas Arne Slotas.

Pasidalinti