Po rekordinio starto su „Tottenham“ – suirzęs Postecoglou: „Turime apie ką pamąstyti“

Agne Postecoglou (Scanpix nuotr.)

Nors „Tottenham“ komandos strategas Agne Postecoglou išgyvena geriausią naujo „Premier“ lygos trenerio startą čempionato istorijoje, po pastarosios klubo pergalės australas didelio džiaugsmo nedemonstravo.

Vėlų sekmadienio vakarą Postecoglou auklėtiniai 2:0 patiesė „Fulham“ ekipą ir išsiveržė į pirmą vietą „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje.

Pirmajame ir antrajame kėliniuose Londono ekipai įvarčius pelnė Son-Heung Minas ir Jamesas Maddisonas.

Visgi antrajame kėlinyje „Tottenham“ dominavimas aikštėje nutrūko ir „Fulham“ varžovams galėjo stipriai patampyti nervus, jei būtų pasinaudojusi turėtais šansais.

„Esu labai nusivylęs antruoju kėliniu, – teigė buvęs Glazo „Celtic“ vairininkas. – Su kamuoliu nebuvome niekur arti to lygio, kokį demonstruojame šiais metais. Tai tikriausiai buvo blogiausios 45 minutės, kokias esame turėję.

Turėjome išlikti disciplinuoti, nes rungtynių pabaigoje užkrovėme per daug darbo Guglielmo Vicario, labiausiai prisidėjusiam prie to, jog vartai liktų „sausi“.“

Nepaisant to, „Tottenham“ futbolininkai Postecoglou leido tapti geriausiai startavusiu nauju „Premier“ lygos treneriu istorijoje. Po pirmųjų devynerių rungtynių „Tottenham“ turi surinkę 23 taškus – 1 daugiau nei per tiek pat laiko 2009 m. pavyko surinkti naujajam „Chelsea“ treneriui Gussui Hiddinkui.

„Džiaugiuosi mūsų startu ir privalau atiduoti duoklę visiems su tuo susijusiems. Esame čia todėl, nes nusipelnėme čia būti, tačiau gavome užtektinai peno apmąstymams, kad dar turime daug nuveikti.

Paskutinės 45 minutės mane verčia daug ką apmąstyti. Neketinu leisti pergalės faktui užglaistyti galimybių tobulėti“, – teigė Postecoglou.