Po krepšiais karaliavusio Valančiūno „Pelicans“ grįžo į pergalių kellią

Scanpix nuotr.

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa nutraukė dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį „Pelicans“ 119:108 nugalėjo Hiustono „Rockets“ komandą.

Prie pergalės lietuvio komanda stipriai priartėjo jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 45:22, o prieš teisėjus intensyviai gestikuliavęs ir diskutavęs „Rockets“ treneris Stephenas Silas buvo išvarytas iš aikštės.

Antrajame kėlinyje „Pelicans“ persvara perkopė 30 taškų – 63:32, o lemiamą ketvirtį ekipa pasitiko turėdama 25 taškų pranašumą (98:73). Visgi ketvirtajame kėlinyje Naujojo Orleano komanda pradėjo taip stagnuoti, kad ant suolo ramiai besiilsėję CJ McCollumas ir Valančiūnas likus 7 min. 41 sek. buvo grąžinti į aikštę.

Nors likus mažiau nei minutei „Pelicans“ ekipos persvara buvo ištirpusi iki 7 taškų (115:108), milžinišką deficitą panaikinusios „Rockets“ pergalei laiko neužteko.

Valančiūnas rungtynėse per 31 min. Pelnė 16 taškų, atkovojo 17 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, taip pat 4 kartus prarado kamuolį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė McCollumas, surinkęs 28 taškus ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. „Rockets“ sugrįžimo centrinėmis figūromis tapo Kenyonas Martinas Jr. ir Jalenas Greenas, surinkę po 16 tšk.

Dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukę „Pelicans“ toliau išlieka trečioje Vakarų konferencijos vietoje. Penkis kartus paeiliui kritę „Rockets“ yra paskutiniai.