Po krepšiais karaliavęs Domantas Sabonis padėjo „Kings“ nutraukti nesėkmių seriją

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis svariai prisidėjo prie nutrauktos Sakramento „Kings“ komandos pralaimėjimų serijos.

Antradienio rytą Mike’o Browno auklėtiniai 122:107 nugalėjo Atlantos „Hawks“ ekipą ir nutraukė 4 nesėkmių paeiliui seriją.

Dabar Sabonio komandos laukia net 7 rungtynės paeiliui išvykose.

Antradienio ryto akistatoje Sabonis žaidė 38 minutes, per kurias surinko 14 taškų, atkovojo 21 kamuolį ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Centro atkovotų kamuolių rekordas yra 25. 10 taškų 27-erių lietuvis šiandien pelnė paskutiniame kėlinyje.

Jam tai buvo 25-as iš eilės ir 38 dvigubas dublis šiame sezone. Antrą vietą šiame sąraše užimantį Nikola Jokičių jis lenkia 1 dubliu.

„Kings“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 32 taškus surinkęs Harrisonas Barnesas, taip pat atkovojęs 4 kamuolius. 13 taškų pridėjo Keeganas Murray.

„Hawks“ šiame mače vertėsi be lengvą smegenų sutrenkimą patyrusio Trae Youngo.

Atlantos komandą į priekį vedęs Dejounte Murray finišavo su 35 taškais, 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyviais perdavimais.

„Kings“ su 24 pergalėmis per 42 rungtynes rikiuojasi 7 Vakarų konferencijos vietoje.