Po krepšiais dominavę „Knicks“ atkrintamąsias pradėjo pergale

Didelės pagalbos nuo atsarginių suolelio sulaukusi Niujorko „Knicks“ namuose įrodė savo pranašumą prieš Filadelfijos „76ers“.

Komandos rungtynėse laimėjo po 2 kėlinukus, o pergalę 111:104 šventė Niujorko krepšininkai.

„76ers“ pirmą ir trečia ketvirtį bendrai laimėjo 24 taškų skirtumų. Tačiau antras ir ketvirtas kėlinukai priklausė aikštelės šeimininkams, kurie juos laimėjo bendru 31 taško pranašumu.

Visiems Niujorko komandos startinio penketo žaidėjams būnant ant parketo taškų daugiau metė varžovai. Lemiamą skirtumą susitikime padarė „Knicks“ atsarginiai. Miles’ui McBride’ui būnant aikštelėje šeimininkai suvertė 37 taškais daugiau už priešininkus, Bojanui Bogdanovičiui – 27, o Mitchellui Robinsonui – 20.

„76ers“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 62 taškus suvertęs lyderių duetas. Tyrese’as Maxey surinko 33 taškus, o Joelis Embiidas pridėjo 29 taškus, 8 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus. Kyle’as Lowry pridėjo 18, o Kelly Oubre – 10 taškų.

Nugalėtojams Jalenas Brunsonas ir Joshas Hartas įmetė 22 taškus, o pastarasis dar pridėjo 13 sugriebtų kamuolių. McBride’as pridėjo 21 tašką, o Bogdanovičius ir OG Anunoby – po 10.

Niujorko komanda kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 55:33, o po priešininku krepšiu nusiėmė 23 kamuolius, o „76ers“ – 9.

Antrosios serijos rungtynės balandžio 23 dieną bus vėl žaidžiamos „Madison Square Garden“ arenoje, Niujorke.