Po ištraukto aštuntfinalio – savikritikos dozė „Real“: „Nusipelnėme būti nušvilpti“

Carlo Ancelotti (Scanpix nuotr.)

Vietą Čempionų lygos ketvirtfinalyje išvargusio Madrido „Real“ klubo strategas Carlo Ancelotti teigė, jog komanda po pirmojo kėlinio buvo nušvilpta teisingai.

Trečiadienį atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse „Real“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Red Bull Leipzig“ ir bendru rezultatu 2:1 žengė į ketvirtfinalį.

„Turėjome stipriai pavargti. Daugiau nei tikėjomės. Buvo sunku ir mes žaidėme labai blogai. Tačiau esame patenkinti pasiektu ketvirtfinaliu. Esame labai gerose pozicijose, nes Ispanijos čempionate turime 7 taškų persvarą ir žaisime Čempionų lygos ketvirtfinalyje. Jeigu kas nors tai būtų pasiūlęs sezono pradžioje, būčiau tai priėmęs.

Tačiau mane neramina vienas dalykas ir jis vis kartojasi. Kai turime mažą persvarą, nesugebame susifokusuoti psichologiškai. Nustojame spausti varžovus ir mums pradeda trūkti intensyvumo. Galbūt padariau klaidų su sudėtimi, tačiau norėjau į aikštę įnešti daugiau energijos. To padaryti nepavyko. Turime tai pagerinti ir įsivertinti, ką galime daryti geriau“, – kalbėjo italas.

Įpusėjus antrajam kėliniui „Real“ į priekį išvedė Jude’o Bellinghamo ir Viniciuso Junioro greita kontraataka, tačiau netrukus „RB Leipzig“ ekipai rezultatą lygino gynėjas Willi Orbanas.

Paskutinėje rungtynių atkarpoje vokiečiai užgulė „Real“ vartus, pavojingai į skersinį pataikė Dani Olmo, progą galva turėjo tas pats Orbanas, daug grėsmės viso mačo metu kėlė 17 įvarčių Bundeslygoje prištampavęs belgas Loisas Openda.

Nepatenkinti komandos pasirodymu, jau po pirmojo kėlinio į „Santiago Bernabeu“ susirinkę žiūrovai „Real“ žaidėjus į rūbinę išlydėjo švilpimu.

„Turime tai priimti. Šiandien nusipelnėme kritikos. Manau, kad buvome verti švilpimo pirmojo kėlinio pabaigoje. Tai mus iš dalies pažadino ir antrasis kėlinys buvo geresnis. Yra gerai turėti tokį reikalaujantį užnugarį. Nors džiaugiamės ketvirtfinaliu, turime išlikti kritiški. Privalėjome žaisti geriau. Tokio paties vienuoliktuko į aikštę dabar neleisčiau.

Žaidėme prieš kokybišką priešininką, neturėjusį ko prarasti. Žaidėme tarsi nuspaudę stabdžio pedalą. Kentėti, bet svarbiausia, kad pasiekėme ketvirtfinalį“, – dūsavo Ancelotti.

„Real“ strategas taip pat spaudos konferencijoje buvo paklaustas apie jam gresiančius penkerius metus kalėjimo už milijono eurų mokesčių vengimą 2014 ir 2015 m., tačiau Ancelotti į šias kalbas nesileido.

„Neturiu ką pasakyti. Tai yra sena istorija, iš 2015 m. Prokurorai mano, kad aš buvau Ispanijos rezidentas, nors taip nebuvo. Pinigai jau atiduoti ir dabar teisininkai ieško išeičių. Pasikartosiu, kad nebuvau Ispanijos rezidentas, o prokurorai mano kitaip. Pamatysime, ką pasakys teisėjai“, – kalbėjo Ancelotti.