Po grubios vartininko klaidos atsitiesę „Arsenal“ kyla į lygos viršūnę

Arsenal X nuotr.

Londono „Arsenal“ 2:1 palaužė „Brentford“ ekipą, iškovojo aštuntą pergalę iš eilės ir išsiveržė į pirmą „Premier“ lygos vietą.

Puikią sportinę formą įgavę Mikelio Artetos auklėtiniai paskutines savo 4 rungtynes buvo laimėję bendru rezultatu 21:1.

Aikštės šeimininkai 19 minutę po Declano Rice’o įvarčio išsiveržė į priekį. Pačioje kėlinio pabaigoje grubiai suklydo į „Arsenal“ vartus stojęs Aaronas Ramsdale’as. Jo neatsargiai smūgiuotą kamuolį čiuošdamas atmušė ir į vartus nukreipė Yoane Wissa. Įdomu, kad pagrindinis Londono ekipos vartų sargas Davidas Raya šiame mače negalėjo žaisti, nes yra pasiskolintas iš būtent „Brentford“ ekipos.

„Arsenal“ futbolininkai dominavo aikštėje, kamuolį kontroliuodami net 72 proc. laiko, ir 86-tą mačo minutę po Beno White’o perdavimo pergaliningą įvartį pelnė Kai Havertzas.

Pergalė leido Londono ekipai iškopti į lygos viršūnę. „Arsenal“ dabar Liverpulio komandą lenkia vienu tašku, o „Manchester City“ – dviem taškais. Abi šios komandos rytoj susitiks tarpusavyje Liverpulyje.