Po fantastiško naujokų įvarčio atsitiesęs „Kauno Žalgiris“ įsirašė pirmą pergalę

Kauno Žalgirio futbolininkai (zalgiris.lt nuotr.)

Glenno Stahlio vadovaujamas „Kauno Žalgirio“ klubas įsirašė pirmą pergalę šio sezono „TOPsport A lygoje“.

Antradienį Kauno komanda trečiajame A lygos ture 2:1 namuose pranoko Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus.

Pirmieji mače į priekį išsiveržė būtent Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai, kai antro kėlinio pradžioje fantastišką smūgį atliko kartvelas Otaras Kobakhidze.

Visgi „TransINVEST“ džiaugsmas ilgai netruko – 73-ią minutę rezultatą lygino Artūras Dolžnikovas, jau po kelių minučių asistavęs ir kitam „Kauno Žalgirio“ jaunajam talentui Armandui Kučiui.

„Kauno Žalgiriui“ tai buvo pirmoji pergalė šiame sezone ir pirmoji oficialiame mače vadovaujant Stahliui.

Po jos Kauno klubas bent trumpam susilygino su čempionato lyderiais Telšių „Džiugu“ ir Vilniaus „Žalgiriu“.

Tuo metu pernai „TOPsport Pirmoje lygoje“ triumfavę „TransINVEST“ sezoną pradėjo dramatiška pergale prieš Kauno rajono „Hegelmann“, tačiau vėliau krito prieš „Džiugą“, o dabar – prieš „Kauno Žalgirį“.