Po Cristiano Ronaldo kojomis toliau krenta rekordai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Cristiano Ronaldo (Al Nassr X nuotr.)

Crsitiano Ronaldo dviem įvarčiais pabaigė savo pirmą pilną sezoną Saudo Arabijoje ir tapo daugiausiai įvarčių per sezoną pelniusiu futbolininku lygos istorijoje.

Portugalo atstovaujama „Al-Nassr“ paskutinėse čempionato rungtynėse 4:2 įveikė „Al-Ittihad“. Dubliu pasižymėjęs Ronaldo pasirodymą pirmenybėse baigė su rekordiniais 35-iais įvarčiais.

Iki tol sėkmingiausias pasirodymas Saudo Arabijos lygoje buvo užfiksuotas 2018-2019 metais, kai Adberrazakas Hamdallah pasižymėjo 34 kartus.

Per visus turnyrus portugalus sezone viso mušė 44 įvarčius ir išdalino 13 rezultatyvių perdavimų. Ronaldo yra pirmasis futbolininkas, tapęs rezultatyviausiu keturiose skirtingų šalių aukščiausiose lygose.

39-erių futbolininkas, bendraudamas su SSC džiaugėsi savo pasiekimu.

„Esu labai laimingas. Pirma, nes komanda sėkmingai užbaigė pasirodymą lygoje. Taip pat pagerinau rekordą. Turiu prisipažinti, kad tai labai džiugina ir aš to nesitikėjau. Man tai yra svarbu. Bet svarbiausias dalykas visada yra komanda. Esame geroje formoje, puikiai pabaigėme lygą ir dabar turime laimėti Karaliaus taurę.“

„Al-Nassr“ Saudo Arabijos lygoje finišavo antroje vietoje. Gegužės 31 dieną dėl Karaliaus Čempionų taurės jie susikaus su lygos nugalėtojais, „Al-Hilal“ futbolininkais.

Pasidalinti