Po belgų reabilitacijos – keturių komandų paritetas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Belgijos futbolininkai (UEFA nuotr.)

Domenico Tedesco vadovaujama Belgijos rinktinė reabilitavosi po fiasko Europos čempionato starte ir E grupę prieš lemiamas kovas pavertė viena įdomiausių.

Šeštadienio vakarą belgai 2:0 patiesė Rumunijos futbolininkus ir iškovojo pirmuosius taškus.

Po Tedesco auklėtinių triumfo E grupėje prieš lemiamus mačus užvirė maksimali intriga. Tai yra vienintelė grupė, kurioje po dviejų mačų visos keturios komandos turi po 3 taškus.

Kiek geriau nei pirmajame mače atrodžiusių belgų pergalę lėmė jau 2-ą minutę Youri Tielemanso pelnytas įvartis, o ją besibaigiant mačui įtvirtino „Manchester City“ atakų dirigentas Kevinas De Bruyne.

72-ą sekundę įvarčių sąskaitą atidaręs Tielemanasas kartu tapo ir greičiausio Belgijos rinktinės įvarčio tarptautiniame turnyre.

Antrajame kėlinyje kamuolį į varžovų vartus siuntė ir Romelis Lukaku, tačiau jo smūgis atšauktas dėl mikroskopinės nuošalės.

Tai buvo jau trečias Lukaku įvartis Europos čempionate, atšauktas dėl pažeistos nuošalės taisyklės.

Lemiami E grupės mačai bus žaidžiami trečiadienį. Belgai susitiks su Ukrainos futbolininkais, rumunai – su slovakais. Jeigu visos keturios komandos trečiadienį turės po 4 taškus, vietos spręsis pagal pelnytų ir praleistų įvarčių santykį.

Standings provided by Sofascore
Pasidalinti