Pirmosios A lygos pergalės autorius – „Žalgiris“

Ovidijus Verbickas (Elvio Žaldario nuotr.)

Vladimiro Čeburino vadovaujamas Vilniaus „Žalgirio“ klubas „TOPsport A lygos“ sezoną pradėjo pergale.

Sekmadienį Lietuvos vicečempionai Marijampolės futbolo arenos manieže 1:0 palaužė Alytaus „Dainavos“ futbolininkus.

Vienintelis mačo įvartis krito 27-ą minutę, kai Nikola Petkovičiaus blokuotą smūgį sėkmingai pakartojo Ovidijus Verbickas.

Prieš tai pirmajame kėlinyje užfiksuotas nemalonus incidentas, kai Joris Moutachy iš krašto keltas kamuolys nokautavo „Dainavos“ gynėją Laminą Jawarą, o šis aikštę paliko tik su medikų pagalba.

Iš viso vilniečiai mače atliko 13 smūgių, iš kurių 4 skriejo į vartų plotą. Tuo metu šeimininkų teisėmis rungtyniavę Sergejaus Kuznecovo auklėtiniai atliko 2 smūgius, o į vartų plotą pataikė tik kartą.

Tai yra pirma pergalė šio sezono „TOPsport A lygoje“. Prieš tai visi trys čempionato mačai baigėsi lygiosiomis. Taškus barstė ir čempionų titulą ginantis „Panevėžys“, ir bronzininkai „Šiauliai“, ir „Kauno Žalgiris“.