Pirmojo trejeto komandų akistatoje – „Hegelmann“ pergalė prieš „Džiugą“

Kauno rajono „Hegelmann“. BNS nuotr.

Pergalę namuose „Topsport A lygos“ 15-to turo rungtynėse iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“.

Andriaus Skerlos auklėtiniai 2:1 nugalėjo Telšių „Džiugą“ ir nutolę nuo pastarųjų įsitvirtino antroje pozicijoje turnyrinėje lentelėje. „Hegelmann“ Žemaitijos komandą lenkia 4-iais taškais, bet yra sužaidusi rungtynėmis daugiau.

Pirmajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo, o po pertraukos, 52 minutę Patrickas Popescu, o 75 – Leo Ribeiro išvedė šeimininkus į priekį.

Jau per teisėjo pridėtą laiką Nino Noordanus tolimu smūgiu sušvelnino atsilikimą, tačiau telšiškiams nuveikti kažką daugiau pritrūko laiko.

Kauno rajono komanda pasiekė antrą pergalę iš eilės. Praėjusiame ture jie svečiuose 2:0 susitvarkė lygos dugne esančiais „Panevėžio“ futbolininkais.