Pirmoji svečių pergalė: „Pacers“ išlygino serijos rezultatą Milvokyje

Pascalio Siakamo vedama Indianos „Pacers“ tapo pirmąja NBA atkrintamųjų varžybu komanda, iškovojusią pergalę svečiuose.

„Pacers“ laimėjo visus rungtynių ketvirčius ir pasiekė įtikinamą pergalę 125:108 prieš Milvokio „Bucks“, kuriems vis dar negali padėti Giannis Antetokounmpo.

Indianos krepšininkai nutraukė savo dešimties iš eilės pralaimėtų NBA atkrintamųjų rungtynių seriją. Reguliariajame sezone jie prieš „Bucks“ buvo laimėję 4 susitikimus iš 5.

Nugalėtojus į pergalę vedė Siakamas, kuris suvertė 37 taškus, sugriebė 11 kamuolių ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

Pirmose serijos rungtynėse visus savo 35 taškus iki rungtynių pertraukos surinkęs Damianas Lillardas šį kartą per pirmus du kėlinukus sukratė 26 taškus, o viso jų surinko 34.

Ketvirto kėlinuko pradžioje spurtavę aikštelės šeimininkai buvo priartėję iki 4 taškų, bet „Pacers“ krepšininkai pelnė 8 taškus be atsako ir vėl atitolo. Jų persvara lemiamame ketvirtyje buvo pasiekusi net 23 taškus.

Nugalėtojams Mylesas Turneris pridėjo 22 taškus, Andrew Nembhardas – 20, o Tyrese’as Haliburtonas surinko po 12 taškų ir rezultatyvių perdavimų.

„Bucks“ gretose Lillardui geriausiai talkino Brookas Lopezas, pataikęs 6 tritaškius iš 7 ir viso surinkęs 22 taškus. Khrisas Middletonas pridėjo 15, o Bobby Portisas įmetė 14 taškų ir sugriebė 11 kamuolių.

Trečios ir ketvirtos serijos rungtynės bus žaidžiamos Indianapolyje.