Pirmas sezono trofėjus: po baudinių triumfavęs „Man City“ – Supertaurės nugalėtojas

Manchester City futbolininkai (Scanpix nuotr.)

Pepo Guardiolos vadovaujamas „Manchester City“ klubas iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

Trečiadienį vykusiose UEFA Supertaurės rungtynėse „Manchester City“ po 11 metrų baudinių serijos 1:1 (5:4) įveikė „Sevilla“ futbolininkus.

„Miestiečiai“ turėjo kelias geras progas rungtynių pradžioje, tačiau pirmieji kamuolį iš savo vartų buvo priversti traukti būtent jie. 25-ąją minutę aukštai kilęs Youssefas En-Nesyri nuginklavo Edersoną.

Antrajame kėlinyje „Sevilla“ kelis sykius galėjo padvigubinti savo persvarą, tačiau progomis nepasinaudojo, o 63-iąją minutę rezultatą išlygino „Man City“ jaunasis talentas Cole’as Palmeris.

11 metrų baudinių serijoje tikslą pasiekė visi 9 pirmieji baudiniai, kol galiausiai suklydo „Sevilla“ gynėjas Nemanja Gudeljis ir UEFA Supertaurę laimėjo „Man City“.

Po „miestiečių“ triumfo Anglijos komandos Supertaurės turnyrą yra laimėjusios 10 kartų, t. y. 1 daugiau už Italijos, tačiau 6 mažiau už pirmą vietą užimančias Ispanijos ekipas.

Guardiolai tai buvo 4 Supertaurės titulas karjeroje. Tokius pasiekimu gali pasigirti tik vienas kitas strategas – Madrido „Real“ vairininkas Carlo Ancelotti.

Visgi katalonas yra vienintelis treneris, šį trofėjų iškovojęs su 3 skirtingomis komandomis.