Pirmas pratęsimas: Mirotičius karaliavo, bet laimėjo „Fenerbahče“

Scottie Wilbekinas (Fenerbahce nuotr.)

Stambulo „Fenerbahče“ nesustabdė Nikola Mirotičiaus, tačiau sezoną vis tiek pradėjo pergale.

Penktadienį Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po atkaklios kovos ir pratęsimo 85:82 palaužė Milano „Emporio Armani“ krepšininkus.

Su pastarosios ekipos marškinėliais Eurolygoje debiutavęs Nikola Mirotičius prisirinko 27 taškus, atkovojo 11 kamuolių, tačiau net ir galingas dvigubas dublis Ettore Mesina komandos neišgelbėjo.

Ketvirtąjį kėlinį „Fenerbahče“ pradėjo pirmaudama 8 taškais (62:54), tačiau jį „Emporio Armani“ pradėjo atkarpa 15:6 ir išsiveržė į priekį 69:68, tačiau turkai greitai atstatė pranašumą 76:72.

Visgi „Emporio Armani“ paskutinę minutę puikiai sužaidė gynyboje, o paskutinėmis sekundėmis Shavonas Shieldsas galėjo išplėšti komandai pergalę, tačiau jo netrukdomas tritaškis nekliudė net lanko.

Jame išvargusios komandos toliau strigo puolime – per 4 minutes „Fenerbahče“ pelnė 5 taškus, „Emporio Armani“ – 3. Likus 50 sekundžių Scottie Wilbekinas pataikė tritaškį ir nugalėtojas tapo aiškus.

Wilbekinas rungtynes baigė su 19 taškų, 4 rezultatyviais perdavimais ir 16 naudingumo balų.

Kol kas „Žalgiris“ išlieka vienintelė Eurolygos komanda, iškovojusi pergalę išvykoje.