Pirmas karjeroje Haliburtono trigubas dublis ir „Pacers“ pergalė prieš „Celtics“ NBA turnyro atkrintamosiose

Tyrese'as Haliburtonas (Indiana Pacers nuotr.)

Indianos „Pacers“ tapo pirmaja komanda inauguraciniame NBA vidurio sezono turnyre patekusia į finalo ketverto varžybas Las Vegase.

Tyrese’as Haliburtono tritaškis su pražanga prie lygaus rezultato likus žaisti pusantros minutės tapo lemiamu rungtynių momentu. Galutinis rezultatas – 122:112.

Susitikimo herojus Haliburtonas surinko pirmąjį karjeroje trigubą dublį – 26 taškai (5/11 trit.), 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Indianos komandoje net 7 žaidėjai surinko 12 arba daugiau taškų. Buddy Hieldas įmetė 21 (4/6 trit.), Mylesas Tureneris – 17 ir 10 atkovotų kamuolių, Bennedictas Mathurinas – 16 (4/7 trit.), Aaronas Nesmithas – 14, Bruce’as Brownas – 13 ir Obi Toppinas – 12.

Indiana Pascers X nuotr.

„Pacers“ pralaimėjo kovą dėl kamuolių 41:56, tačiau klydo tik 6 kartus, kai varžovai – 17 kartų. Šeimininkai pataikė net 19 tritaškių iš 40 (47.5 proc.), o Bostono komanda – 12 iš 41 (29.3 proc.).

„Celtics“ daugiau nei pusę taškų pelnė komandos lyderių duetas. Jasonas Tatumas įmetė 32 taškus (2/8 trit.), atkovojo 12 kamuolių ir išdalino 6 perdavimus. Jaylenas Brownas surinko 30 taškų (2/7 trit.) ir atkovojo 9 kamuolius.

Derrickas White’as pridėjo 18 taškų (2/9 trit.) ir 8 perdavimus. Samas Houseris pelnė 15 taškų (5/7 trit.).

Po pirmos rungtynių pusės 8 taškų pranašumą turėjo svečiai – 48:56. Tačiau rezultatyviausia lygos komanda 37:23 laimėjo trečią ketvirtį, o spurtas 9:0 paskutinėmis rungtynių minutėmis garantavo Indianos komandai kelialapį į Las Vegasą.

FInalo ketverte „Pacers“ varžovais bus Niujorko „Knicks“ ir Milvokio „Bucks“ poros nugalėtojai.