Pirmas istorijoje: Wembanyama išrinktas į geriausiai besiginančių žaidėjų penketą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

San Antonijaus „Spurs“ milžinas Victoras Wembanyama tapo pirmuoju naujoku NBA istorijoje, išrinktu į pirmąjį geriausiai besiginančių lygos žaidėjų penketą.

Wembanyama gavo 98 iš 99 galimų balsų. Už jį daugiau surinko tik visus įmanomus balsus gavęs Minesotos „Timberwolves“ bokštas Rudy Gobertas, kuriam tai jau septintas toks pripažinimas karjeroje.

Taip pat į pirmąjį penketą pateko Majamio „Heat“ aukštaūgis Bamas Adebayo, Jono Valančiūno komandos draugas Herbas Jonesas bei Los Andželo „Lakers“ žvaigždė Anthony Davisas.

NBA nuotr.

Į antrąjį penketą pateko Alexas Caruso (Čikagos „Bulls“), Jalenas Suggsas (Orlando „Magic“), Jadenas McDanielsas („Timberwolves“) bei 2 Bostono „Celtics“ gynėjai – Derrickas White’as ir Jrue Holiday.

NBA nuotr.

Wembanyama tapo šeštuoju naujoku patekusiu tarp geriausiai besiginančių žaidėjų. Prancūzijos talentas yra pirmasis, išrinktas į pirmąjį penketą.

Į antrą penketą pirmuosiuose savo sezonuose buvo išrinkti Timas Duncanas, Davidas Robinsonas, Manute Bolas, Hakeemas Olajuwonas ir Kareemas Abdul-Jabbaras.

Pasidalinti