Pirmą karjeroje Eurolygos finalo ketvertą pasitinkantis Grigonis: „Viską nulems žaidėjai“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Marius Grigonis (BNS Foto nuotr.)

Marius Grigonis pasitinka pirmą savo Eurolygos finalo ketvertą.

Lietuvis yra vienintelis Atėnų „Panathinaikos“ legionierius, kurį klubas nusprendė pasilikti po nuviliančio praėjusio sezono. Tuomet Graikijos krepšinio grandai Eurolygoje užėmė prieš paskutinę vietą ir tai paskatino klubą imtis kardinalių permainų.

Grigonis, bendraudamas su ERT, kalbėjo kaip komandai pavyko įkopti į stipriausios Europos krepšinio lygos viršūnę.

„Susideda daug smulkių detalių. Nemažai rungtynių laimėjome 1-2 taškų persvara – tai padaro skirtumą. Turime grupę puikių vyrukų, turime gerą ryšį ir žaidžiame gerą krepšinį.

Tiesiog eini į priekį rungtynės po rungtynių ir gale sezono būni ten, kur esi vertas. Reikia turėti didelę svajonę, bet išlikti kukliu. Turėjome labai solidų sezoną ir esame finalo ketverte. Šios dienos kai kam gali pakeisti karjeras.

Karjeroje turėjau daug skaudžių nesėkmių, tad esu užsigrūdinęs. Turime nukreipti savo mintis į pusfinalį. Svarbu per daug apie tai negalvoti, žiūrėti tik į artimiausias rungtynes. Jei laimėsime pusfinalyje, tada sekmadienį žaisime finale.“

Paprašytas prisiminti savo pergalingą tritaškį į „Monaco“ krepšį, Grigonis liko kuklus.

„Tai tiesiog vienos rungtynės ir vienas metimas. Pašventi tą vakarą, o po to ateina nauja diena ir nauji iššūkiai.“

Paklaustas, kokią įtaką komandos sėkmei gali turėti jau du titulus turintis strategas Erginas Atamanas, lietuvis tikino, kad galiausiai viską nulemia žaidėjai.

„Rungtynėse žaidžia žaidėjai. Jie viską ir nulems. Tai nėra serija, o dvi atskiros rungtynės, kurių svarba yra milžiniška. Mes turime puikių žaidėjų, kurie ir nulems viską.

Žinoma, mes turėsime rungtynių planą, bet ne jis lems viską. Viską lems mūsų talentas, užsispyrimas ir pasitikėjimas savimi. Be abejonės, laimėti Eurolygą yra viena iš mano svajonių.“

Grigonis su komanda lemiamas sezono varžybas pradeda penktadienį. Pirmieji jų kelyje – Šarūno Jasikevičiaus vedama Stambulo „Fenerbahče.“ Rungtynių pradžia – 19 val.

Pasidalinti